EgaoNamida
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EgaoNamida

Podróż do krainy, która umiera...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Las przy brzegu

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 5:29 pm

- No, czyli wszystko w porządku Wink
- A właście, mam tylko jedno pytanie, może umiesz gotować? - zaciekawił się.
Wyjął z torby dwa jabłka, wgryzł się w jedno a drugie podał dziewczynce. Następnie wygodnie rozłożył się pod drzewem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 5:32 pm

Wzieła do ręki jabłko i usiała obok niego
-Umiem troche ale bardzo szybko sie ucze
rzekła zatapiając usta i zęby w soczystym owocu
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 5:35 pm

- Świetnie Wink Poradzimy sobie.
Uśmiechnął się. Skończył jabłko i wyrzucił gdzieś ogryzek, a sam położył się z rękami pod głowę. Odpoczywał sobie w słońcu.
- Jest coś, co mogłabyś mi jeszcze o sobie powiedzieć?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 5:39 pm

-W zasadzie to nie ma nic ciekawego co mogłabym powiedzieć jestem tym kim jestem.
przechyliła głowe lekko na bok
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 5:44 pm

- W porządku. Ja też nie mogę powiedzieć o sobie wiele więcej.
Zamknął oczy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 5:47 pm

-Napewno kiedys sie to zmienia
uśmiechneła się
-Moge o coś spytać?
przybliżyła sie do niego
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 5:48 pm

- Pewnie, wal śmiało Wink
Uśmiechnął się lekko, ale nie uniósł powiek. Dobrze czuł się w zimowym słońcu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 5:50 pm

-Moge mieć kilka zwierząt?
wolała najpierw zapytać wkońcu niewiele osób lubiała zwierzęta
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 5:54 pm

Otworzył jedno oko i popatrzył na nią. Zastanowił się.
- Nie mam nic przeciwko zwierzętom... ale to czy się zgodzę, zależy od tego ile chcesz ich mieć i co to w ogóle mają być za stworzenia ^
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 5:58 pm

-Właściwie zwykłe zwierzęta jakie ludzie mają czyli koty i te inne
zawsze miała słabość do zwierząt a szczególnie tych którzy posiadali ludzie
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 6:02 pm

Zastanowił się. Ostatecznie nie przepadał za ludźmi, ale nie miał nic przeciwko ich zwierzętom.
- W porządku - zgodził się - Tylko bez przesady z liczbą. I pamiętaj, że ja nie będę wychodził z niczym na spacery Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 6:07 pm

Gdy ten się zgodził Nyuu rzuciła mu sie na szyje i zaczeła się tulić z uśmiechem
-Dobrze!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 6:12 pm

Kiedy się w niego wtuliła, aż drgnął bo nie był przyzwyczajony do podobnego okazywania wdzięczności. Zaśmiał się cicho.
- Już spokojnie ^
Poklepał ją po ramieniu, nie bardzo pewien, jak powinien zareagować.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 6:19 pm

Trwało to duzszą chwile. Po chwili spojrzała w jego oczy, dalej była przytulona.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 6:23 pm

- Wiesz... nie jestem zbyt dobry w interpretacji zachowania innych osób, ale wydaje mi się, że cieszy cię, że to ja będę twoim panem ^ - uśmiechnął się lekko - Jeśli tak, to uważam, że to bardzo ułatwi współpracę XD.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 6:27 pm

-Z tego tez sie ciesze. Nie każdy traktuje innych tak jak ty. No bo zobacz gdyby moim panem był ktos inny zapewne trakował by mnie jak rzecz ty tak nie robisz przynajmniej jak na razie no gdybys tak zrobił mogło to by się źle skończyć
rzekła jakos nie przejmując się narazie niczym
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 6:41 pm

- Hej, rozumiem, że ciągle masz wątpliwości, czy nie jestem taki tylko przez chwilę i nie wydaje mi się, żeby jakiekolwiek słowa mogły rozwiać te wątpliwości ^
Podciągnął się do siadu leżącego i przytrzymał dziewczynkę, żeby mógł na nią spojrzeń.
- W każdym razie, ja wcale nie jestem wspaniałym gościem, nie wiadomo jak miłym i kochanym. Zwyczajnie drażni mnie, że moi pobratymcy traktują niewolników, jak śmiecie...

Wzruszył ramionami.

(sorki, problemy techniczne ^^')
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 6:47 pm

-Rozumiem.
Nyuu wstała powoli i zaczeła mu machać
-Wybacz Caliro spotkamy sie później.
odwróciła się i w biegu opuściła to miejsce
z/t
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 6:54 pm

- Pewnie, na razie Nyuu Wink
Wstał i z rękami w kieszeniach udał się w swoją stronę...
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeSob Sty 03, 2009 10:07 pm

Pojawiła się nad jeziorkiem wyrabiając akrobacje powietrzne. Zapadał już mrok, więc czuła się świetnie. Krążyła wokół tworząc ósemki.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeSob Sty 03, 2009 10:10 pm

Przyszła w te okolice, żeby odpocząć i odetchnąć świeżym powietrzem. Szła opatulona ciepłym kocem. Gdy przysiadła pod jakimś drzewem, uniosła wzrok i dostrzegła latającą istotę, która wyglądała dość znajomo, ale z tej odległości trudno było rozpoznać.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeSob Sty 03, 2009 10:15 pm

Pojawiła się w dole. Zmierzała do swoich zacisznych morkadeł, ale wyczuła wysoko nad sobą znaną energię, i gdzieś niedaleko drugą.
Usiadła na jakiejś zwalonej kłodzie drzewa i podniosła głowę do góry, żałując ze nie może przejrzeć. Zrobiło jej się strasznie smutno i chciała przez moment sie rozpłakać. Zamiast łez jednak przepaskę na jej oczach zabarwiło kilka kropel krwii.
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeSob Sty 03, 2009 10:38 pm

Znudziło ją latanie w kółko, więc wylądowała na brzegu. Zauważyła, że przygląda się jej pewna dziewczyna. Odwróciła się w jej stronę i uśmiechnęła się.
Nagle poczuła nutkę bólu w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeSob Sty 03, 2009 10:42 pm

Uniosła wzrok, na osobę, która wylądowała, po czym zauważyła przybyłą nieumarłą. Pamiętała ją. Krew na opasce zwróciła jej uwagę, bo sądziła, że dziewczyna nie widziała już od dawna, więc nie spodziewała się w tym miejscu żadnej rany.
Siedziała bez ruchu opatulona ciepłym kocem.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitimeSob Sty 03, 2009 10:46 pm

Szybko rozmazała krople, żeby nie wyglądały na swieże, tylko na jakieś plamy brudu.
Po czym opanowała swój oddech i siedziała bez ruchu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Las przy brzegu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Las przy brzegu
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
EgaoNamida :: POZA GRANICAMI... :: Wielkie Jezioro Tiath :: Brzeg w lesie-
Skocz do: