EgaoNamida
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EgaoNamida

Podróż do krainy, która umiera...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Las przy brzegu

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 3:37 pm

Przyszła powolnym krokiem zapatrzona pod nogi. Była senna i zmęczona, a do tego bolała ją noga. Usiadła na brzegu, zdjęła z ramienia torbę z ubraniami i powoli zanurzała je w wodzie, chcąc pozbyć się plam. Nuciła cicho pod nosem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 4:07 pm

Wolnym krokiem pojawiła się dziewczynka. Jej wyraz twarzy był smutny. Czemu? Tak poprostu.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 4:12 pm

Usłyszała cicho szelest i uniosła wzrok. Uśmiechnęła się blado, co i tak było niezłym wyczynem, jak na jej rasę. Przyjrzała się dziewczynce.
- Witaj - przywitała ją, po czym wróciła do prania - Czemu jesteś smutna?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 4:14 pm

Spojrzała na nieznajomą dziewczyne i podeszła do niej kucając obok niej
-Sama nie wiem tak jakoś.
rzekła przyglądając się co dziewczyna robi
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 4:18 pm

Przyglądała się przez moment jej białej skórze i smutnym oczom.
- Nie jesteś półksiężycem - rzekła zdecydowanie - Ja jestem. Mam na imię Lenare, a ty?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 4:20 pm

-Nie nie jestem. Jestem Nyuu.
rzekła przyglądając jej się dalej zapominając po co tak naprawde tu przyszła
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 4:21 pm

Przyszedł powolnym krokiem. Ręce miał w kieszeni, wzrok wbity w niebo. Nagle zauważył dwie dziewczyny. Oparł się o drzewo przyglądając się im z lekkim uśmieszkiem.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 4:23 pm

- Kim więc jesteś? - zapyta spokojnie - Jeśli zadaję za dużo pytań, to przepraszam ^^.
Nie przerywała prania, gdy zauważyła demona.
- Witaj...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 4:25 pm

Spojrzała na chłopaka
-Jestem nic nie znaczącą istotą.
dopiero co wyszła po za zamkniete pomieszczenie a już spotkały ludzi jej nie znanych
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 4:29 pm

Przyglądał się dziewczynce przez moment.
- Jesteś nieumarłą - rzekł z ogromną dozą pewności w głosie - Co tu robisz? Nie jesteś za mała by opuszczać Galthias?
Zerknął kątem oka na półksiężyca, kącik warg mu drgnął.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 4:33 pm

Popatrzyła na demona.
- Masz jakiś problem, czarci pomiocie?
Skończyła pranie, wycisnęła wodę z ubrań i ładnie złożone umieściła je z powrotem w torbie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 4:35 pm

To co dziewczyna powiedziała nie spodobało sie jej. Bo pzreciesz sama była tak kiedys nazywana
-W sumie masz racje może i jestem mała ale i tak nikt mnie tam nie chciał więc jaka różnica czy jestm tu czy tam.
troche wybrneła z tematem za daleko
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 4:41 pm

- A ty co, aniołem jesteś półksiężycu? Wink
Odepchnął się od drzewa i podszedł do dziewczyn, by przysiąść na brzegu.
- Nikt cię nie chciał? Poważne oskarżenie - zauważył.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 4:45 pm

- Dajmy spokój, w końcu jesteśmy sojusznikami xP
Zamknęła torbę, wstała i otrzepała kolana. Następnie przysiadła na jakimś pieńku.
- Moja pani nie życzy sobie, byśmy rozpoczynali kłótnie z demonami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 4:46 pm

-Może i jest powazne ale trafne.
pokój między dwoma rasami był dla niej głupotą bo wkońcu znajdzie sie ktoś kto ten sojusz będzie chciał zniszczyć ale siedziała cicho
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 4:49 pm

Zerknął na dziewczynę przez ramię i uśmiechnął się przebiegle.
- Jakże trafnie ujęte Wink
Potem rozsiadł się wygodnie, wsparty z tyłu rękami i popatrzył na małą dziewczynkę. Zastanowił się przez moment.
- Masz jakiegoś pana? - zapytał.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 4:55 pm

Obserwowała ich przez moment, po czym wyciągnęła z tej samej torby wazę i zaczęła ją czyścić.
- "Urocze..." - pomyślała, mając na myśli demona i nieumarłą.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 4:56 pm

-Nie. Każdego kogo spotkałam uważał mnie za nic znaczące dziecko które nic nie potrafi.
Nyuu uważała że każdy z nich się mylił owszem była dzieckiem ale potrafiła całkiem dużo,
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 5:01 pm

- Pewnie słuyłaś u arystokratów, co? To typowe dla nich Wink A może chciałabyś, żebym ja był twoim panem, co?
Spojrzał na nią z dziwnum uśmieszkiem na twarzy.
- Nie sądzę, żebyś była takim bezlatenciem. Wyglądasz na bardzo bystrą Wink
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 5:09 pm

- Czas na mnie, moja pani nie znosi czekać.
Wstała i oddaliła się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 5:09 pm

-Ty? Moim Panem? Pod warunkiem że będziesz traktował mnie poważnie.
W zasadzie podobał jej się ten pomysł. Mogło to wiele zmienic w jej nędznym życiu. Może i troche się go obawiala ale to nic.
-Jestem Nyuu.
przedstawiła się i jemu, swojemu nowemu panu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 5:14 pm

Popatrzył za dziewczyną.
- Cześć... Wink
Uśmiechnął się do Nyuu.
- Zachowujesz się poważnie, więc czemu miałbym traktować cię inaczej? Wink Ja też jestem samotny, więc dla mnie każdy jest cenny.
- Jestem Caliro
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 5:17 pm

-Nie zawsze będę się zachowaywac poważnie.
podeszła do niego bliżej i ukłoniła się
-A więc czego sobie życzysz Caliro?
powiedziała to być może by oddac mu cześć albo może dlatego aby sprawdzić jaki jest
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 5:23 pm

- Niczego Wink I od razu ustalmy pare rzeczy. Będziesz mi pomagać w różnych rzeczach, nie zamierzam wyciskać z ciebie wszystkiego co się da i traktować, jak podnóżek. Zrozumiano? Będziesz miała swój pokój itede, itepe...
- Czy to ci odpowiada? Jeśli nie to przyznaj się bez bicia ^^
- Aha, i nie zamierzam cię bić xP.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitimeWto Gru 30, 2008 5:26 pm

-Tak jest! Zrozumiano!
wypowiadając te słowa Nyuu miała na twarzy wielki uśmiech. Spodobała sie jej jego postawa z jaką ma ją w przyszłości traktować. Była to dobra droga do osiągnięcia sukcesów... XD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Las przy brzegu Empty
PisanieTemat: Re: Las przy brzegu   Las przy brzegu Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Las przy brzegu
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
EgaoNamida :: POZA GRANICAMI... :: Wielkie Jezioro Tiath :: Brzeg w lesie-
Skocz do: