EgaoNamida
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EgaoNamida

Podróż do krainy, która umiera...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Leśny strumień

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 9:08 pm

-Em...po ostatniej rozmowie z innymi niż ja zostawili mi piękną pamiątkę w postaci blizny. - Powiedział dosyć cicho.
-A tak po za tym nigdy nie wiedziałem kogoś takiego jak ty. - Spojrzał na dziewczynę pod nim. xP
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 9:11 pm

- Nie będę opisywać własnej rasy, bo sama ledwo znam wasze i ciężko mi wskazać różnice - westchnęła ciężko - Ale jedno mogę powiedzieć na pewno, ale pewnie sami już to zauważyliście.
Popatrzyła na Kilianę.
- My, Półksiężyce, nie miewamy nigdy tak wielkich skrzydeł.

Zadarła wzrok do góry i spojrzeć na demona.
- Więc masz okazję widzieć. Nie musisz się jednak obawiać, jestem raczej pokojowo nastawiona. Walczę jedynie, gdy muszę się bronić.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 9:14 pm

- Czy to prawda że półksięzyce posiadają smoki? - zapytala tym razem macąc wode palcami, by dosięgnąc kamieni lezacych na dnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 9:17 pm

-Skrzydła są bardzo fajne
odrzekłam takim tonem, jakby dopiero co została urażona. Używając swych skrzydeł okryłam sie nimi tak by widać było tylko moje plecy i nic innego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 9:19 pm

Zeskoczył z drzewa i stanął przed dziewczyną.
-Ja też nie mam złych zamiarów...teraz. - Powiedział z lekkim uśmieszkiem i usiadł obok dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 9:23 pm

Przeniosła wzrok na Shamiię i przyglądała jej się przez moment.
- Więc jednak ktoś z was wie co nieco na temat mojej rasy - stwierdziła - Owszem, Półksiężyce są opiekunami smoków. A ty bez wątpienia jesteś Nieumarłą, prawda?
Poprawiła suknię.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 9:27 pm

- Słyszałam zaledwie niejasne pogłoski na wasz temat - odpowiedziała - Rozpoznalas moją rasę - powierdziła
Wyciągnęła płaski kamień z dna strumyka i zaczęła przewracać go w dłoniach.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 9:31 pm

Po jakimś czasie odkryłam sie i wstałam patrząc na zebranych z lekkim uśmiechem.
-No cóż na mnie już czas. Bye
Powiedziałam i wzbiłam sie w ciemniejące niebo by zniknąć gdzieś w oddali.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 9:37 pm

-Nara... - Powiedział na loozie i położył się pod drzewem.Podniósł rękę, a woda ze strumienia zatrzymała się.
-Nudno trochę... - Powiedział cicho do siebie.


Ostatnio zmieniony przez Fararr dnia Sro Lis 12, 2008 9:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 9:40 pm

Wyrzuciła kamień daleko za siebie.
- A również bedę się zbierać. Zeganjcie
Wstała i po chwili zniknęła między drzewami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 9:42 pm

-Żegnaj... - Powiedział patrząc na dziewczynę obok.
-Maże wiesz co będziemy robić? - Powiedział lekko znudzony.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 9:42 pm

- Niech Światło was prowadzi - pożegnała ją i wzięła głęboki oddech. Zerknęła na wodę, która niespodziewanie stanęła.
- Jak ci nudno, to co tu robisz... demonku? ;]
Wstała i zaczęła spacerować. Oplotła łańcuszek z amuletem wokół dłoni.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 10:04 pm

-Ehh...w moim królestwie mnie nie trawią za te uszy. - Powiedział pstrykając palcami i woda znowu płynęła.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 10:10 pm

- Hmm, ja mam podobne - odgarnęła kosmyk włosy za ucho, żeby mógł dostrzec spiczaste końcówki - Ale wierzę na słowo, że w Galthias może się to nie podobać. Pewnie masz z tym mnóstwo problemów, co?
Okręciła się w miejscu i przykucnęła nad wodą. Zanurzyła jedną dłoń.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 10:21 pm

Przyszedł uśmiechając się sympatycznie pod nosem... Coś nucił, aby po chwili sam siebie poprawić i inaczej wy nucić melodię. Rozejrzał się nie pewnie obdarzając obecnych ciepłym i sympatycznym spojrzeniem oraz uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 10:34 pm

Popatrzyła na nieznajomego chłopaka i, widząc, że uśmiechał się przyjaźnie, odpowiedziała podobnie ciepłym uśmiechem.
- Witaj ^^
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 10:37 pm

-I to wiele...nie tylko odróżniam się wyglądem charakterem też. - Powiedział przejeżdżając dłonią po lewej ręce. Zaczął padać deszcz.
-Ops...pomyłka... - Powiedział i podszedł do dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 10:43 pm

Popatrzyła na Fararra.
- Jaka pomyłka? - zapytała spokojnie.
Potem odpięła łańcuszek i przypięła amulet do czarnego paska na szyi. Łańcuszek zapięła z tyłu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 10:53 pm

Lało bardzo mocno.
-To - wystawił dłoń i po chwili była cała mora.
-Nie lubię deszczu >< - Powiedział i wzniósł się na skrzydłach.Wymamrotał coś i klasnął w ręce.Deszcz jeszcze bardziej lał i doszedł jeszcze potężny wiatr.
-Fajnie. - Zawiało tak że wylądował na drzewie łamiąc przy tym prawy róg.
-Wspaniale. >< - Siedział na drzewie i dumał.Po chwili zauważył jak jedno z większych drzew leci w stronę dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 10:58 pm

- Zdaje się, że demonek ma pecha ;] - zachichotała cicho.
- Ale rzeczywiście... pogoda nie przedstawia się zachęcająco.
Zauważyła drzewo, które na nią leciało.
- Oho... super...

Wskoczyła na gałąź nad sobą i zwinnie zaczęła przemieszczać się wyżej, żeby uniknąć śmiertelnego ciosu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 11:01 pm

Drzewko ją ledwo co ominęło, ale za to jakaś wiewiórka, która została porwana przez wiatr wleciała jej na twarz.
-Ocho...trzeba uważać na latające zwierzęta. XD - Powiedział śmiejąc się.Przymknął na chwile oczy bo nie wytrzymywał ze śmiechu a na niego wleciała krowa. ( o_O ) Laughing
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 11:11 pm

Zrzuciła sobie wiewiórkę z twarzy.
- Szlag by to! ><
Zeskoczyła na ziemię i przyzwała Argo. Wielki smok przyleciał z głośnym rykiem i zasłonił ją przed wiatrem.
- No, od razu lepiej ;] Ej, ty! Fararr, tak? Może przeniesiemy się w bardziej osłonięte miejsce? - zaproponowała, gdy zlokalizowała jego ciało pod zawodzącą krową.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 11:18 pm

Wyczołgał się z pod krowy.
-Nienawidzę deszczu. - Wbił jeden z mieczy, odsłonił lewe oko i wymamrotał coś.Chwila ciszy.Deszcz i wiatr ustały.
-O wiele lepiej. Cool - Powiedział i spojrzał na niebo.Nie wiadomo z kąt spadło na niego: bardzo wielkie drzewo, jakiś leśny domek, 4 głazy a na to wszystko malutki ślimak.Z tego wszystkie wystawała mu głowa i nogi.
-To nie fair! >< -Wsiąknął w ziemię.
[nmm]
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 11:31 pm

- Hm ;]
Wskoczyła na grzbiet Argo i odlecieli.

*nmm
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitimePią Gru 05, 2008 7:33 pm

Przyszła wolnym krokiem wędrując wzdłuż strumienia. Usiadła na jego brzegu i wytworzyła na trawie króliczka z ognia. Zwierzątko spojrzało na nią swoim inteligentnym wzrokiem i pokicało prosto do wody.
Uśmiechnęłam się lekko do siebie i spojrzałam w swoje odbicie w wodzie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Leśny strumień - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Leśny strumień
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
EgaoNamida :: POZA GRANICAMI... :: Perłowe strumienie-
Skocz do: