EgaoNamida
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EgaoNamida

Podróż do krainy, która umiera...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Leśny strumień

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimePon Lis 10, 2008 9:29 pm

Pośród lasu w pięknej dolinie płynie mały strumyk. Jego perłowy odcień odbija promienie słoneczne w dzień, i światło księżyca w noc nadając temu miejscu tajemniczy a zarazem przepiękny krajobraz. Gdy spojrzy się w delikatną taflę strumyka można obaczyć niewielkie istoty żyjące w wodzie.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 7:16 pm

Przyszła i usiadła w pobliżu strumienia, wsłuchując się w szum wody i okoliczynch drzew, tak przepełnionych życiem, że niemal poczuła się w tym miejscu wrogo. Zacisnęła ręce na cieniutkim długim patyku, który podniosła po drodze.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 7:39 pm

Latając gdzieś w przestworzach niewysoko nad ziemią zauważyłam w dole nad strumykiem jakaś postać. Zniżyłam lot jeszcze bardziej by w końcu wylądować na jednej z gałęzi nad nieznajomą mi osobą. Przyjrzałam się jej w ciszy po czym cicho przywitałam się siadając na gałęzi.
- Witam
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 7:45 pm

Usłyszała jej lot, gdyż wyróżniał się wsposród norlamych, powtarzających się dxwieków dookoła. Obróciła się w jej stronę z uprzejmości, bo sama nie mogła zobaczyć jej twarzy.
- Witam. Z kim mam przyjemnośc? - zapytała
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 7:49 pm

Z pod półprzymkniętych powiek obserwowałam dziewczynę. Mój wzrok głównie przykuła opaska, od razu zrozumiałam że musi być ona niewidoma.
-Nazywam sie Kiliana, a ty??
Zapytałam jak zawsze będąc uprzejmą, tak jak kiedyś mnie uczono.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 7:54 pm

Skinęła jej głową
- Mozesz nazywac mnie Shamiią - odparła również uprzejmnie. - Co cię sprowadza w to zaciszne miejsce? Szybowanie w powietrzu musi być chyba przyjemniejsze niż stąpanie po ziemi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 8:03 pm

Zastanowiłam się chwilka nad wypowiedzią Shamii oraz moja odpowiedzią
-Tak latanie w przestworzach to bardzo miłe uczycie. Jednak jak dla mnie kiedy jest zbyt zimno to nie jest zbyt przyjemne. A przybyłam tutaj bo samotność mi doskwiera, a skoro zawsze można z kimś porozmawiać to trzeba zejść na ziemię i to dosłownie.
Zaśmiałam się cicho i straciłam równowagę na chwilkę jednak udało mi sie uchronić przed upadkiem z gałęzi.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 8:08 pm

- Cieszę się, ze mogę potowarzyszyć i że nie przeszkadza ci moje towarzystwo - uśmiechnęła się lekko, wkładając prawą dłoń w strumyka - Jesteś Aniołem prawda? Słyszałam wiele opini na temat twojej rasy i jedna jest zawsze zgodna. Powiadają, ze niezwykle piękne z was istoty.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 8:17 pm

-Lubię mieć towarzystwo, niezależne od tego kim ono jest.
Stwierdziłam krótko po czy zleciałam delikatnie na ziemię by przykucnąć przy wodzie i delikatnie opuszkami palców naruszyć płaską konsystencję tafli wody. (o_O)
- Czy my Anioły jesteśmy piękne, tego ci nie powiem gdyż nie lubię oceniać siebie i osób których tak na prawdę nie znam.
Odpowiedziałam i spojrzałam na dziewczynę z bliska.
-A ty kim jesteś?? Jakoś nie potrafię rozpoznać w tobie żadnej znanej mi rasy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 8:18 pm

Pojawił się niedaleko.Spojrzał na dziewczyny i szybko się ukrył.Obserwował je z ukrycia. XD
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 8:19 pm

Pojawiła się niedaleko dwóch dziewczyn, obracając w dłoni swój amulet. Nie chciała przeszkadzać w rozmowie, przysiadła na brzegu strumyka.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 8:23 pm

- I chyba tak jest dla ciebie lepiej - odparła - Gdybym ci to powiedziała z pewnością byśmy sobie nie pogadały.
Nabrała trochę wody w ręcę w pozwoliła jej przepłynąc między palcami.
- A tak moze być ciekawej, prawda?

Wyczuła obecność innych osób ale nie potarfiła ich zidentyfikować.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 8:27 pm

Uśmiechnęłam sie lekko.
-Prawdopodobnie tak.
Spojrzałam w bok gdzie zauważyłam mi znajoma już osobę. Uśmiechnęłam się lekko do dziewczyny po czym rzekłam
-Witaj Elfko.
Przywitałam sie i odwróciłam wzrok na taflę wody by spojrzeć w swe odbicie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 8:35 pm

Przyglądał się każdej po kolei jak leciały.Kiedy skończył położył się w krzakach i dalej obserwował. XD
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 8:39 pm

- Witaj nieznajoma - zwróciła się do elfki, chcąc usłyszyć jej głos i go zapamietać.
Skupiała się takż ena jeszcze jdnaej obeności, która wyczuwała i rozpoznała w niej Morcona, jako ze wczesniej miała z nimi czesto styczność, ale nic nie powiedziała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 8:41 pm

Odetchnął i wyłonił się za krzaków.
-Witam panie. - Powiedział ponuro.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 8:43 pm

[z/w]
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 8:43 pm

- Nie jestem elfką - zaprzeczyła i spojrzała w ich stronę - Ale witam...
Popatrzyła na nieznajomą dziewczynę i demona.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 8:47 pm

Skłoniła się demonowi z szacunkiem, keiyd się pojawił.
- Kim więc jestes, jesli można wiedzieć? - zapytała nieelfkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 8:50 pm

Podszedł trochę bliże ostrożnie.
-Jestem Fararr i jestem demonem. - Powiedział z lekkim uśmieszkiem.
-A wy jak się zwiecie? - Powiedział stojąc kilka kroków od nich.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 8:53 pm

Również podeszła bliżej.
- Lenare - przedstawiła się - Jestem Półksiężycem.
Usiadła pod jakimś drzewem, przyglądając im się spokojnie, z lekkim uśmieszkiem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 8:58 pm

- Shamiia - przedstawiła się, znów nabierając wodę w dłoń i nie pozwalając jej wrócic\ć do strumienia. Przygladąła sie kazdemu po kolei, dumając sobie nad czymś.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 9:00 pm

Wskoczył na drzewo pod którym siedziała dziewczyna.
-Tu jest chyba bezpieczniej. - Powiedział cicho do siebie i rozglądał się po terenie.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 9:02 pm

- Dlaczego bezpieczniej? - zaciekawiła się.
Obserwowała Shamiię, jak nabierała wodę w dłonie i utrzymywała ją. Zwróciła uwagę na jej opaskę i od razu domyśliła się, co prawdopodobnie mogła ona oznaczać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitimeSro Lis 12, 2008 9:07 pm

Spojrzałam zaskoczonym wzrokiem na Lenare
-Cóż to jest półksiężyc? Nigdy nie słyszałam o takiej rasie w mym królestwie.
Rzekłam do dziewczyny i podniosłam się z pozycji kucającej przeniosłam swój wzrok na Demona
-Ja jestem Kiliana
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Leśny strumień Empty
PisanieTemat: Re: Leśny strumień   Leśny strumień Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Leśny strumień
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
EgaoNamida :: POZA GRANICAMI... :: Perłowe strumienie-
Skocz do: