EgaoNamida
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EgaoNamida

Podróż do krainy, która umiera...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Metis - miasto handlarzy i złodziei

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Ene
Władca
Ene


Liczba postów : 18
Registration date : 21/07/2009

Metis - miasto handlarzy i złodziei - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Metis - miasto handlarzy i złodziei   Metis - miasto handlarzy i złodziei - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 01, 2009 11:56 pm

- Świetnie - powstrzymała się, by nie klasnąc w dłonie - Właśnie kogoś takiego potrzebuję. Chciałabym byś była moimi uszami i oczmi, gdziekolwiek pójdziesz i mówiła mi wszytko, co tylko wyda ci się podejrzane. Jeśli boisz się o swoje bezpieczeństwo, moge ci przydzielić strażnika.
Wskazała na Anioła obok.
- Na niewiele się zdają, ale jakiż tam pożytek z nich jest. W kwestii zapłaty jeszcze się dogadamy. Mieszkasz w Larinnorze? - zapytała pamiętając, że Anielica mówiła coś o nowych domu.
Anioł-strażnik patrzył na scenę osłupiały.
Powrót do góry Go down
Kiliana
Pisklę
Kiliana


Liczba postów : 37
Skąd : Gory Rossaro
Registration date : 27/07/2009

Metis - miasto handlarzy i złodziei - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Metis - miasto handlarzy i złodziei   Metis - miasto handlarzy i złodziei - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 02, 2009 12:02 am

-Ach tak mam taki maly domek tam.
Odpowiedzialam i spojrzalam na straznika.
-Mysle ze chyba straznik nie bedzie mi potrzebny.
Tyknelam lekko straznika wladczyni
-Wyglada ze sa z nimi same problemy a o siebie zadbac umiem.
Starajac sie aby nie zauwazyli jakby przypadkiem dotknelam kija ktory byl przypiety do pasa.
Powrót do góry Go down
Ene
Władca
Ene


Liczba postów : 18
Registration date : 21/07/2009

Metis - miasto handlarzy i złodziei - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Metis - miasto handlarzy i złodziei   Metis - miasto handlarzy i złodziei - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 02, 2009 12:08 am

- Zgadzam się z tobą całkowicie. Strażnicy są do niczego.
Prześwidrowała ją radosnym spojrzeniem.
- Będę już znikać, ale spodziwaj się, że w najbliższym czasie wpadnie do ciebie posłaniec z listem.
Zdjęłą gruby płaszcz i rozwinęła skrzydła. Już miała odlecieć, gdy jeszcze odwróciła się przez ramię.
- I tak naprawdę mam na imię Ene - dodała szeptem. - Bywaj.
Zamachnęłą się skrzydłami i po chwili nie było widać już ani jej ani strażnika.
Powrót do góry Go down
Kiliana
Pisklę
Kiliana


Liczba postów : 37
Skąd : Gory Rossaro
Registration date : 27/07/2009

Metis - miasto handlarzy i złodziei - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Metis - miasto handlarzy i złodziei   Metis - miasto handlarzy i złodziei - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 02, 2009 12:17 am

Usmiechnelam sie gdy poparla mnie w sprawie straznikow.
-Dobrze bede czekac.
Odpowiedzialam znow bedac powazna jednka nadal sie usmiechalam.
-Do nastepnego.
Pozegnalam ja po czym powtorzylam myslach jej prawdziwe imie Ene, gzdie ja to slyszalam? Wiedzialam ze gdy znalazlam sie w tym kraju uslyszalam te imie, ale nie wiedzialma gdzie i kiedy. po chwili przyszla mi mysl do glowy
-Wladczyni Ene!!
No i mialam swoja odpowiedz. Usmiechnelam sie ze ja poznalam w tych okolicznosciach i rozlozylam swe skrzydla by po chwili zniknac na niebie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Metis - miasto handlarzy i złodziei - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Metis - miasto handlarzy i złodziei   Metis - miasto handlarzy i złodziei - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Metis - miasto handlarzy i złodziei
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
EgaoNamida :: POZA GRANICAMI... :: Góry Kuraji-
Skocz do: