EgaoNamida
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EgaoNamida

Podróż do krainy, która umiera...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Środkowa część Lasu Chochlików

Go down 
+2
Shamiia
Kaer
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimePią Lip 24, 2009 11:57 pm

- Hę?
Odwróciła się w kierunku, z którego napłynął głos.
- Witaj pobratyńcu.
Wyprostowała się, odgarniając długie włosy, które łaskotały ją po ramionach.
- Taa... zgubiłam taki drobiazg, myślę, że uda mi się go znaleźć zanim zapadnie wieczór.
Przekrzywiła głowę. Nadarzyła się okazja, by zapytać go o powód.
- A ty tutaj tak... - przez moment szukała właściwego słowa. - "odpoczywasz"? Wśród tej zieleni?
Powrót do góry Go down
Kaer
Sługa
Kaer


Liczba postów : 12
Registration date : 23/07/2009

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 25, 2009 12:12 am

- Nie, nienawidzę roślin. Trafiłem tu praktycznie przez przypadek...
"Pobratymcu". Więc jednak jest nieumarłą.
- Może pomóc w poszukiwaniach?- spytałem, wysilając się na cień uśmiechu.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 25, 2009 12:21 am

Nie chciał być wścibska, więc nie dopytywała się dalej, jak tu trafił.
- Jeśli chcesz... zgubiłam tu jakiś czas temu wystruganą laskę, a bez niej trochę źle się przemieszczać. Zwłaszcza jeśli mowa o jakiś nowych miejscach.
Wskazała na przepaskę, którą zakrywała jej oczy.
- Powinna gdzieś ty być, nie do wiary, że mogłam ją gdzieś tu zapodziać. To chyba przez ostatnią rozmowę z upadłym aniołkiem...
Podrapała się po głowię, ale za nic nie mogła sobie przypomnieć.
Powrót do góry Go down
Kaer
Sługa
Kaer


Liczba postów : 12
Registration date : 23/07/2009

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 25, 2009 12:30 am

Odruchowo zacząłem rozglądać się dookoła za wspomnianym przedmiotem. A co do tego, że dziewczyna straciła wzrok - wolałem nie drążyć tematu. Jakieś granice trzeba mieć.
- Tak w ogóle to jestem Kaer, a ty?- przedstawiłem się bez większego zainteresowania.
Nagle usłyszałem (w psychice) trzask łamanej gałęzi i szybko się odwróciłem. Oczywiście nikogo tam nie było. Gdzieś w pobliżu zacząłem słyszeć też jakieś kroki i inne takie efekty towarzyszące byciu śledzonym. Zrobiłem się trochę niespokojny.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 25, 2009 12:37 am

- Shami...
Urwała, gdy wyczuła jego szybki obrót. Nadstawiła ucha, ale w pobliżu słychać było tylko zwyczajne odgłosy lasu.
- Coś się stało? - zapytała zdziwiona jego reakcją.
Powrót do góry Go down
Kaer
Sługa
Kaer


Liczba postów : 12
Registration date : 23/07/2009

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 25, 2009 12:47 am

Kroki powoli się nasilały, a ja coraz bardziej się nerwicowałem.
- Nie słyszysz tego?- spytałem prawie szeptem, rozglądając się dookoła w poszukiwaniu źródła owych dźwięków.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 25, 2009 12:57 am

- Czego? - spytała z głupią miną i jeszcze bardziej skupiła się na dźwiękach. - Słyszę jakiegoś ptaka, szeleszczące liście, twój oddech...
Wzruszyła ramionami, zastanawiając się, czy Kaer ma słuch jeszcze lepszy od niej.
Powrót do góry Go down
Kaer
Sługa
Kaer


Liczba postów : 12
Registration date : 23/07/2009

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 25, 2009 1:22 pm

- Czyli znowu mi się zdaje...- mruknąłem bardziej do siebie, niż do niej. Złapałem się za głowę, zamknąłem oczy i wziąłem kilka głębokich wdechów, tak na uspokojenie. Wszystko to trochę ucichło, ale nie uspokoiło się do końca.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 25, 2009 2:37 pm

Przez dłuższą chwilę nie widziała, co powiedzieć. Ta sytuacja wydała jej się dziwna.
To chyba nie było normalne, pomyślała.
- Ehm... więc pomożesz mi znaleźc moją zgubę? - zapytała, by zmienić temat.
Powrót do góry Go down
Kaer
Sługa
Kaer


Liczba postów : 12
Registration date : 23/07/2009

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 25, 2009 4:48 pm

Lekko drgnąłem, gdy usłyszałem pytanie. Częściowo nawet zapomniałem o jej obecności.
- Tak, nie ma sprawy.
Jeszcze jeden głębszy wdech i wróciłem do rzeczywistości.
- Jeśli dobrze zrozumiałem, mam szukać rzeźbionej laski?- spytałem, tak dla pewności.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 25, 2009 10:41 pm

Kiwnęła głową, po czym wróciła do poszukiwań.
- Powinna gdzieś tu leżeć. Jeśli dobrze pamiętam oparłam ją o jakieś drzewo. Rozejrzyj się, na pewno wyjdzie ci to lepiej niż mi - zażartowała.
Przeszła jeszcze kilka kroków i zatrzymała się. Tym razem usłyszała trzepot skrzydeł gdzieś wysoko w górze. Uśmiechnęła się półgębkiem.
- Widzisz ją?
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 25, 2009 10:49 pm

Lądując, stanęła na jednej z gałęzi drzewa.
Nie zauważyła obecnych, ponieważ była oddalona o spory kawałek drogi. Rozglądnęła się. Stała właśnie na bardzo wysokim drzewie i widziała bardzo wiele rzeczy, szkoda, że nie detali.
Spojrzała w dół. Drewniana laska była oparta o właśnie to drzewo. Zeskoczyła zwinnie w dół, amortyzując upadek machaniem skrzydeł.
- Shamii chyba ^^ - powiedziała i wzbiła się w powietrze razem z laską.
Powrót do góry Go down
Kaer
Sługa
Kaer


Liczba postów : 12
Registration date : 23/07/2009

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimeNie Lip 26, 2009 12:01 am

- Nie, jeszcze nie widzę...- mruknąłem, przyglądając się dokładnie wszystkiemu w pobliżu. Sprawę utrudniało jeszcze to, że zaczęło się ściemniać. Powoli szedłem przed siebie, od czasu do czasu przystając, bo jakaś gałąź lub patyk wyglądał podejrzanie.
Powrót do góry Go down
Loran
Władca
Loran


Liczba postów : 26
Registration date : 26/07/2009

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimePon Lip 27, 2009 5:02 pm

Pojawiła się na jednym z drzew. Terain chodził pomiędzy grubymi konarami, szukając jakiejś łatwej zdobyczy. Dziewczyna cały czas go obserwowała, machając nogami w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Santo Ahren
Władca
Santo Ahren


Liczba postów : 30
Registration date : 27/07/2009

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimePon Lip 27, 2009 5:54 pm

Spacerował po lesie. Uważał, że to miejsce było dziwne, pełno tu było jakichś świecących rzeczy, które fruwały i mrygały do niego irytująco. W momentach, kiedy kolory przeszkadzały mu w myślach, chował twarz pod kapturem, ograniczając pole widzenia. Jakoś nie był w nastroju na podziwianie krajobrazów.
Dostrzegł jakąś kobietą i zatrzymał się.
Powrót do góry Go down
Loran
Władca
Loran


Liczba postów : 26
Registration date : 26/07/2009

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimePon Lip 27, 2009 6:00 pm

Zeskoczyła z drzewa i jednym, zgrabnym ruchem poprawiła sukienkę. Porozglądała się za smokiem, a kiedy zobaczyła jego ogon odwróciła się. Podskoczyła ze strachu, kiedy zauważyła nieznajomego.
- ^^
Powrót do góry Go down
Santo Ahren
Władca
Santo Ahren


Liczba postów : 30
Registration date : 27/07/2009

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimePon Lip 27, 2009 6:21 pm

Zwrócił uwagę na smoka.
- Niezły ^^ - skomentował. Wargi drgnęły od nieznacznego uśmiechu.
Powrót do góry Go down
Loran
Władca
Loran


Liczba postów : 26
Registration date : 26/07/2009

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimePon Lip 27, 2009 6:23 pm

Przełknęła nieznacznie ślinę i spojrzała na smoka przez ramię.
- Trochę leniwy Wink - podeszła nieco bliżej.
Terain poczłapał do nich z królikiem w paszczy.
- Loran jestem, miło mi. - przywitała się kulturalnie.
Powrót do góry Go down
Santo Ahren
Władca
Santo Ahren


Liczba postów : 30
Registration date : 27/07/2009

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimePon Lip 27, 2009 6:35 pm

- Uśmiechnięta jesteś jak na półksiężyca.
Nie zdjął kaptura z głowy, przyglądając się smokowi z zainteresowaniem.
- Jestem Ahren.
Powrót do góry Go down
Loran
Władca
Loran


Liczba postów : 26
Registration date : 26/07/2009

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimePon Lip 27, 2009 6:40 pm

- Czemu? Uważasz, że powinnam mieć minę, pt. "Jestem emo"? Razz - wyszczerzyła się zadziornie.
Smok przysiadła i zwinął skrzydła, obserwując ich twarze.
Powrót do góry Go down
Santo Ahren
Władca
Santo Ahren


Liczba postów : 30
Registration date : 27/07/2009

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimePon Lip 27, 2009 6:48 pm

- Wcale tak nie uważam - prychnął - Zaobserwowałem tylko, że Półksiężyce nie są szczególnie radosne. Ich zachowanie jest zrównoważone.
Usiadł, obserwując smoka. Przeszło mu przez myśl, że być może mityczna istota widzi jego twarz pomimo przysłaniającego ją kaptura.
Powrót do góry Go down
Loran
Władca
Loran


Liczba postów : 26
Registration date : 26/07/2009

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimePon Lip 27, 2009 6:52 pm

- Potwierdzam. - kiwnęła głową. - Ja jakoś specjalnie radosna nie jestem, prawda? A ty kim jesteś? - spytała w końcu.
Nie była wesoła i nawet bardzo rzadko się uśmiechała, ale czasami nadchodził taki czas, że musiała to robić.
- Mógłbyś zdjąć kaptur? Wolę widzieć twarz swojego rozmówcy - mruknęła.
Terain fuknął ogniem, odwróciła się i wzleciał w powietrze.
Powrót do góry Go down
Santo Ahren
Władca
Santo Ahren


Liczba postów : 30
Registration date : 27/07/2009

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimePon Lip 27, 2009 7:21 pm

- Mówię, co widzę. W tej chwili wyglądasz radośnie. Ale moglibyśmy nie kontynuować tej dyskusji.
Wykrzywił wargi nieznacznie. Uniósł trochę głowę, dzięki czemu mogłą ujrzeć jego twarz, nieco zacienioną, i jego oczy. Zatrzymał wzrok nad jej głową.
- A to ważne? Jestem sobą.
Powrót do góry Go down
Loran
Władca
Loran


Liczba postów : 26
Registration date : 26/07/2009

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimePon Lip 27, 2009 7:35 pm

Przestała się uśmiechać, nawett lekko.
- A tak może być? - trochę go nie rozumiała, ale może to było omylne wrażenie.
- Dla mnie owszem, ważne. - przyjrzała mu się bliżej.
Powrót do góry Go down
Santo Ahren
Władca
Santo Ahren


Liczba postów : 30
Registration date : 27/07/2009

Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitimePon Lip 27, 2009 7:42 pm

- Rany... - mruknął - Zachowuj się jak chcesz, nic do tego nie mam. Zdziwiłem się tylko ==.
- Morconem.
Wstał i odszedł kawałek, bo jakoś nie mógł się z nią dogadać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Środkowa część Lasu Chochlików   Środkowa część Lasu Chochlików - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Środkowa część Lasu Chochlików
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
EgaoNamida :: POZA GRANICAMI... :: Magiczny las Chochlików-
Skocz do: