EgaoNamida
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EgaoNamida

Podróż do krainy, która umiera...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pozostałości po świątyni

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimePon Lis 10, 2008 4:19 pm

W tym miejscu kilkaset lat temu znajdowała się wielka i pięknie zdobiona elficka świątynia. Lecz, gdy podczas łączenia się światów wzrósł poziom oceanu, została zatopiona. Teraz widać ponad powierzchnią wody tylko jej dach i pozostałości.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimePon Lis 10, 2008 8:35 pm

Przypłynęła na drewnianej łódce, którą zatrzymała przy jednej z bardziej wewnętrznych kolumn. Położyła się w niej i zanurzyła jedną rękę w szmaragdowej wodzie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimePon Lis 10, 2008 9:23 pm

Gdzieś wysoko na niebie ukazała sie postać. Leciała na swych jasnych skrzydłach aż doleciała do dachu. Byłam to ja. Przysiadłam na krawędzi dachu składając skrzydła i przygladając sie w ciszy nieznanej mi istocie.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimePon Lis 10, 2008 9:32 pm

Usłyszała delikatny szum skrzydeł, więc przewróciła się na plecy i spojrzała w kierunku, z którego dochodził. Zobaczyła nieznajomą Anielicę.
- Witaj - przywitała się grzecznie.
Osuszyła rękę o fałdę sukni.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimePon Lis 10, 2008 9:38 pm

Przewróciłam wzrok z półprzymkniętych powiek z wody na dziewczynę.
-Witaj. Co tutaj robisz w samotności??
Zapytałam zachowując sie jak najgrzeczniej umiałam.


Ostatnio zmieniony przez Kiliana dnia Pon Lis 10, 2008 11:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimePon Lis 10, 2008 9:43 pm

-niestety na mnie czas
Powiedziałam kiedy spojrzałam na niebo. Rozłożyłam swe skrzydła i rzekłam na pożegnanie do nieznajomej.
-Żegnaj
Wzleciałam i zniknęłam w ciemnościach nocy.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimePon Lis 10, 2008 9:45 pm

- Odpoczywam... - odpowiedziała spokojnie, a po chwili jej wargi wykrzywił lekki uśmiech - Ale to samo pytanie mogłabym zadać Tobie. Rzadko kto tu bywa.
- Leć ze Światłem - pożegnała ją i niedługo potem sama zniknęła.
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimeWto Gru 09, 2008 9:20 pm

Pojawia się lecąc na pozostałościami świątyni. Podziwiała jej piękne, lecz zalane ruiny. Momyslała, że kiedyś mogło być tu życie. Ale jednak zwątpoiła w to po chwili.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimeWto Gru 09, 2008 9:30 pm

Po wodzie dryfowała nieduża łódka, która niedługo potem dotarła do jednej z kolumn. Leżał w niej sobie białowłosy gościu w czerwonym płaszczu, z rękami pod głową i sennym spojrzeniem utkwionym w gwiazdach. Nucił pod nosem jakąś ponurą melodię.
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimeWto Gru 09, 2008 9:34 pm

Zobaczyła nieznajomego kogoś, lecz było ciemno. Wyciąneła swój miecz, który zaczął świecić światłem widocznym tylko dla niej. Zobaczyła dość przystojnego chłopczyne. Podleciała bliżej, tylko tak żeby jej nie ujrzał. A sama zaczeła mu się przyglądać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimeWto Gru 09, 2008 9:39 pm

- ... just that you came to die. - zakończył ponurą minorową melodię. Przez ten czas nie mrugnął ani razu, bo w gruncie rzeczy wcale nie patrzył w niebo. Był głęboko zamyślony.
W pewnym momencie otrząsnął się i odgarnął włosy z czoła. Wyczuł czyjąś obecność, ale pomyślał, że to tylko takie wrażenie przez tą ciszę.
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimeWto Gru 09, 2008 9:43 pm

Była ubrana na czarno, włosy równiez miała czarne. Nie było możliwe ujrzenie ją w tych ciemnosciach. Zaszła chłopaka od tyłu pragnąc go wystraszyć. Zauważyła, że był zamyślony. Wykorzystała tą chwile nieuwagi. Chwyciła go za ramiona i piskliwym głosikiem coś wymamrotała. W pierwszej chwili pomyślała że się nie wystraszy, w drugiej że to wkoncu chłopak, więc to było oczywiste (51% że się wystraszy)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimeWto Gru 09, 2008 9:45 pm

(yhm, tylko, że on leżał ^)

Zamrugał gwałtownie i spojrzał na dziewczynę. Widział ją wyraźnie, bo tak jak większość swoich pobratymców, świetnie widział w ciemności. Przyjrzał jej się.
- Upadła?
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimeWto Gru 09, 2008 9:46 pm

-Upadła - wyszeptała.
(to nie można cię za ramiona chwycić jak leży? o_O )
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimeWto Gru 09, 2008 9:51 pm

(no ale "od tyłu" o_O )

Pokiwał głową twierdząco, jego wargi wykrzywił krzywy uśmieszek.
- W porządku.
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimeWto Gru 09, 2008 9:55 pm

- Śliczny uśmiech ;] Wybacz, upadli nie mają zbyt wiele czasu... Albo inaczej... Ja nie mam czasu. Muszę lecie, dosłownie ;] Miło było cie poznać - podleciała i dała mu całuska w policzek poczym odleciała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimeWto Gru 09, 2008 9:58 pm

Popatrzył za nią.
- Podejrzanie komunikatywni ci wszyscy upadli...
Odpłynął.
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimeWto Gru 09, 2008 10:00 pm

(Jak to wszyscy XD Tylko ja jestem fallenem XD ;P)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 11:38 pm

Przyszedł z rękami w kieszeniach płaszcza i zatrzymał się na brzegu, ale nie wszedł do łódki. Przyglądał się świątyni daleko na wodzie, jak zwykle oświetlonej pozbawionym źródła jasnym światłem. Usiadł na ziemi, zamyślił się...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimeCzw Sty 01, 2009 11:57 pm

Tuż za chłopakiem pojawiła się Nyuu. Delikatnie i powoli położyła swoje małe rączki na jego ramionach z usmiechem
-Ohayo!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimePią Sty 02, 2009 12:02 am

Poczuł na ramionach drobne dłonie i zerknął przez ramię, któż zakłócił jego rozmyślania. Gdy zobaczył twarzyczkę Nyuu zapomniał o swoich myślach, po czym ciepło się uśmiechnął.
- Hejka Nyuu Wink Już się zastanawiałem, gdzie się podziewasz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimePią Sty 02, 2009 12:04 am

-Co taki zamyślony jesteś Caliro?
spytała poczym usiadła obok niego z usmiechem na twarzy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimePią Sty 02, 2009 12:11 am

- Tak jakoś - wzruszył ramionami - Myślałem nad tym, jakby to wszystko wyglądało, gdyby światy się nie połączyły... Pewnie nie byłoby tyle zamieszania.
Ziewnął i wsparł się od tyłu rękami wpatrzony w świątynię.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimePią Sty 02, 2009 3:24 pm

-Masz racje nie było by zamieszania ale cos sie szykuje, zwierzęta nie są spokojne ja w zasadzie też coś czuje. Myślisz że wszyscy moga życ razem bez kłótni? Dla mnie to niemożliwe.
Nyuu podkuliła nogi obserwując niebo
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitimePią Sty 02, 2009 6:36 pm

- Hyh... - prychnął cicho.
Zmrużył lekko powieki.
- Nie ma szans na spokój. Ja sam nie potrafiłbym się dogadać z jakimiś ludźmi, czy tymi pięknisiami, elfami. Co lepszych aniołów wyparto się i nazwano fallenami... nie sądzę, aby porozumienie w ogóle było możliwe.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pozostałości po świątyni Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałości po świątyni   Pozostałości po świątyni Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pozostałości po świątyni
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
EgaoNamida :: POZA GRANICAMI... :: Świątynia Zapomnienia-
Skocz do: