EgaoNamida
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EgaoNamida

Podróż do krainy, która umiera...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wnętrze Gospody

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Go??
Gość




Wnętrze Gospody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 12:38 am

Niechcący usłyszał fragmenty rozmowy i zerknął w stronę konwersujących. Ponieważ jednak w gruncie rzeczy istniejące walki między królestwami nie interesowały go szczególnie, już po krótkim momencie wrócił do swoich własnych myśli.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Wnętrze Gospody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 12:40 am

- Nie rób z ludzi bezbronnych dzieci. Wy także sialiście swymi armiami spustoszenie w czasie wojen. Lecz wyraźnie ślepy jesteś na tę część prawdy.
Utkwiła wzrok w swoim kubku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wnętrze Gospody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 12:43 am

- Małe sprostowanie, to jest świat ludzi. A spustoszenie sialiśmy między sobą. To nie ja jestem ślepy.
Spojżałem na Caliro, po chwili odwróciłem wzrok.
- O ile demony nie są z wami w sojuszu to jest 2 na jednego...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wnętrze Gospody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 12:47 am

Mimo że myślami błąkał się już gdzieś daleko, słowo "demony" wróciło jego świadomość w obręb gospody. Przenióśł wzrok na dziwnie wyglądającego gostka, którego miał nieprzyjemność widzieć po raz pierwszy.
- Pilnujcie lepiej swojego tyłka i ścierwo-elfów, którzy odeszli z Lashiel i przyłączyli się do was - powiedział spokojnie z lekkim niewinnym westchnieniem, a nawet nutką ironii - Poza tym, nie ma durniejszego rodzaju od tego, który wybija sam siebie.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Wnętrze Gospody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 12:53 am

- Żenada... - wyszeptała - Wojen było wiele i to nie tylko domowych. Półksiężyce, mimo że jesteśmy panami smoków, ponieśliśmy ogromne straty z winy ludzi doskonale wyszkolonych w magii. Robienie z rasy ludzkiej ofiary nieodwracalnej inwazji niczego nie da, nieznajomy.
Przeniosła wzrok na Morcona.
- A Galthias po jakiej jest stronie?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wnętrze Gospody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 1:01 am

Słuchając nieznajomej zachowuje cyniczny wyraz twarzy, a gdy kończy mówić odpowiadam z usmiechem.
- John. Dobrze móc wreszcie porozmawiać z kimś odrobine bardziej świadomym.
Odwracam sie jednak do demona.
- Wobec tego zginiesz z ręki durnia.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wnętrze Gospody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 1:06 am

- Możliwe, nie wykluczam tego. Ale tylko wtedy, gdy ten dureń będzie silniejszy ode mnie. Wtedy nie będzie to żaden wstyd.

Wstał, ziewnął szeroko i wyszedł w śnieżycę.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Wnętrze Gospody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 1:09 am

Popatrzyła za demonem, po czym znów przeniosła wzrok na swój kubek. Osunęła się wygodnie w krześle, spięta mocno, bo coraz bardziej odczuwała zbliżającą się pełnię.
- Lenare
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wnętrze Gospody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 1:11 am

- Dlatego właśnie podałem ci swoje imie demonie.
Powiedziałem gdy demon wychodził.
- Miło było poznać. - kiwnołem do Niej głową.
Wychodząc pomachałem do łaściciela.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Wnętrze Gospody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 1:14 am

Siedziała jeszcze przez moment w bezruchu, po czym zapłaciła za swój napój i wyszła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wnętrze Gospody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wnętrze Gospody
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
EgaoNamida :: POZA GRANICAMI... :: Oaza przy wodospadzie :: Gospoda "Pod Bezokim Niedźwiadkiem"-
Skocz do: