EgaoNamida
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EgaoNamida

Podróż do krainy, która umiera...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wnętrze Gospody

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimePon Lis 03, 2008 10:37 pm

Weszła sobie do środka z łagodnym uśmiechem na twarzy i rozejrzała się po nowym miejscu. Usiadła przy stoliku niedaleko baru. Gdy podeszła do niej kelnerka, poprosiła o sok z czarnej porzeczki. Zainteresował ją regał zastawiony książkami w tylnej części lokalu i piękny czarny fortepian na podeście.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimePon Lis 03, 2008 10:40 pm

Przyszła do baru wolnym kroczkiem, nie spieszyła się nigdzie... Stanęła przy wejściu i usiadła przy jakimś stoliku. Zdjęła pelerynę i łuk, po czym zamówiła sobie deser truskawkowy.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimePon Lis 03, 2008 10:49 pm

Poprawiła klamrę pod szyją, która trzymała długi czerwony płaszcz, a gdy zauważyła nieznajomą skinęła lekko głową.
- Witam - odezwała się. Rozpoznała w nieznajomej rodaczkę - Bezkresne Pustynie, nie mylę się?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimePon Lis 03, 2008 10:56 pm

Spojrzała w stronę dziewczyny.
- Witam... Tak, nie mylisz się. - przywitała się i przyznała rację, podchodząc. - Cora, miło mi Wink
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimePon Lis 03, 2008 11:02 pm

- Lenare - odpowiedziała spokojnie. W tym momencie otrzymała zamówioną szklankę soku i napiła się spokojnie.
- Bardzo miło było mi poznać, ale czas mi w drogę. Żegnam.
Wstała i wyszła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimePon Lis 03, 2008 11:04 pm

Uśmiechnęła się na pożegnanie i również wyszła z baru, poprzednio płacąc za deser.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimeCzw Lis 13, 2008 4:53 pm

Pojawił się prawie cały w bandażach i plastrach.Usiadł pod jakimś drzewem.Zaczął dumać. Cool
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimeCzw Lis 13, 2008 5:52 pm

Po dłuższej chwili znikł.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimeSro Lis 26, 2008 11:10 pm

Przyszła po czym usiadła przy stoliku opodal okna. Przyglądała się płatkom śniegu, które padały za oknem i zafascynowało ją tak bardzo, że nie zauważyła kelnerki, która spytała ją o zamówienie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimeSro Lis 26, 2008 11:17 pm

Przychodze do gospody i kłaniam sie właścicielowi.
Ściągam kurtke którą zostawiam na wieszaku, podchodze do właściciela i wymieniam z nim uścisk dłoni.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimeSro Lis 26, 2008 11:25 pm

Oderwała wzrok od okna i zerknęła ukradkiem na nieznajomego. Wyglądał na człowieka.
Dopiero teraz zauważyła kelnerkę, więc poprosiła o szklankę jakiegoś gorącego napoju.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimeSro Lis 26, 2008 11:32 pm

Wymieniłem kilka zdań z właścicielem, poklepałem go po ramieniu i odszedłem do baru.
Zamówiłem zimną wode i wyciągnołem paczke papierosów.
Rozejżałem sie po gospodzie i utkwiłem wzrok w Lenare.
Odrazu wiedziałem kim jest.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimeSro Lis 26, 2008 11:35 pm

Dostała zamówiony napój i zorientowała się, że była obserwowana przez dziwnego nieznajomego. Przyjrzała mu się uważnie.
- Mogę w czymś pomóc? - zapytała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimeSro Lis 26, 2008 11:39 pm

Wyciągnołem papierosa i wsadziłem go sobie do ust, zapaliłem i zaciągnołem sie
- Oczywiście - powiedziałem z nutką ironii - mam Ci podać sznur, czy sama sobie zawiążesz stryczek?
Zaciągnołem sie po raz drugi i odebrałem wodę.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimeSro Lis 26, 2008 11:46 pm

Uniosła jedną brew, przyglądając mu się ze spokojem.
- Mówisz to każdej napotkanej osobie, czy masz ze mną jakiś problem? - zaciekawiła się, po czym uniosła szklankę do ust.
Nie spuszczała z człowieka wzroku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimeSro Lis 26, 2008 11:52 pm

- Jesteś odmieńcem, zagrażasz ludziom tak jak cała reszta dziwolągów.
Strzepnołem popiół z papierosa na podłoge. Napiłem sie wody.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimeSro Lis 26, 2008 11:55 pm

- Typowy człowiek - mruknęła cicho pod nosem - Dla was każdy przedstawiciel innej rasy jest dziwolągiem. Ludzie za to są niespotykanie niesympatyczni.
Rzuciła okiem na podłogę ubrudzoną popiołem.
- Śmiecisz. Poza tym, tu się nie pali.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 12:01 am

- Jak widzisz nikomu to nie przeszkadza. - ponownie strzepnołem popiół na podłogę
Wypiłem wodę do końca.
- Tak sie składa że mam tu chody. Nie dziw sie że tacy jesteśmy. Żyjemy sobie spokojnie i nagle znikąd pojawiają sie obce rasy które zdobywają nasze ziemie. Mają jakieś magiczne zdolności i ludzie nie potrafią sie im przeicwstawić. Te magiczne gnojki kontyuują swoje podobje i niszczą ludzkość.
Wypaliłem papierosa do końca i wrzucam go do szklanki, gdzie gaśnie.
- Do czasu gdy nie natrafią na mnie.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 12:04 am

- Pomyśl jednak o tym, że my wszyscy straciliśmy swoje światy - powiedziała chłodno - To, że elfowie, aniołowie, morconi i półksiężyce, takie jak ja, znaleźli się akurat tutaj nie jest niczyją winą. Ani waszą, ani naszą.
Owinęła się szczelnie swoim płaszczem i znów zerknęła na okno. Na niebie górował jasny księżyc, prawie całkowicie widoczny.
- Cholera, pewnie będzie pełnia... - mruknęła do siebie tak, żeby nie dosłyszał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 12:07 am

Zauważyłem że wyjżała za okno, w niebo. Uśmiechnołem sie pod nosem.
- Tak, niedługo pełnia. Coś czego twoja rasa nienawidzi. Moje kondolencje.
Kiwnołem głową do kelnerki dając znak że może zabrać wode.
- Nie zrozum mnie źle. Guzik mnie obchodzą wasze światy i to co z nimi zrobiliście. Ludzie są tylko ludźmi i nie mają sie jak bronić przed wynaturzeniami z jakimi muszą sobie teraz radzić.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 12:11 am

- To już nie jest naszym problemem. Nie obchodzi mnie, co myślą inne rasy, ale Półksiężyce nie chcą żadnych walk. Staramy się tylko jakoś poradzić sobie w tym świecie, a skoro ludziom to nie odpowiada, to trudno. To niczego nie zmieni.
Podkuliła nogi i przyciągnęła szklankę blisko twarzy, by poczuć jej ciepło na policzkach.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 12:18 am

- Powiedz to samo swoim braciom i siostrom, którzy wyrzneli setki bezbronnych ludzi.
Spojżałem na nią bez emocji.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 12:18 am

Wszedł do gospody i nie zwracając zupełnie uwagi na obecnych zasiadł na krześle i oparł obute stopy na stoliku. Kołnież płaszcza miał postawiony tak, że zasłaniał dolną część jego twarzy, bo na dworze było dość chłodno.
Oparł głowę o ścianę, zamknął oczy.
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 12:23 am

- To samo ty możesz przekazać swoim pobratymcom, którzy podobnie uczynili z moim ludem.

Zerknęła na przybyłego, ale ciężko było jej stwierdzić, jakiej on mógł być rasy. Przemilczała więc to i siedziała dalej tak, jak wcześniej z kubkiem blisko twarzy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitimeCzw Lis 27, 2008 12:33 am

- Ludzie są zbyt słabi by zrobić krzywde takim jak ty. Stać ich tylko na zbrodnie w afekcie, czyli żałosną próbe obrony samych siebie i swojej ziemi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wnętrze Gospody Empty
PisanieTemat: Re: Wnętrze Gospody   Wnętrze Gospody Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wnętrze Gospody
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
EgaoNamida :: POZA GRANICAMI... :: Oaza przy wodospadzie :: Gospoda "Pod Bezokim Niedźwiadkiem"-
Skocz do: