EgaoNamida
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EgaoNamida

Podróż do krainy, która umiera...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kiliana - Aniol

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kiliana
Pisklę
Kiliana


Liczba postów : 37
Skąd : Gory Rossaro
Registration date : 27/07/2009

Kiliana - Aniol Empty
PisanieTemat: Kiliana - Aniol   Kiliana - Aniol Icon_minitimePon Lip 27, 2009 9:25 pm

Imię: Kiliana
Nazwisko: Servei
Rasa: Aniol
Ród:*
Broń: Posluguje sie kosa o czarnej rekojesci i czerwonym ostrzu. Nosze ja caly czas przy sobie w postaci kija o dlugosci 50 cm. Przypiete do prawego boku. Jest to byla kosa mego brata.
Historia: Pochodze z wysokich gror Rossaro, gdzie jest bardzo wietrznie. Przez wiekszosc zyciea mieszkalam z bratem o imieniu Tsuga, to on uczyl mnie wladac kosa. Kiedy mialam 13 lat zachorowalam na chorobe panujaca w tym kraju i pomimo moich umiejetnosci regeneracji bylam zagrozona smiercia. Bylo tylko jedno lekarstwo na to. Moj brat wyruszyl po nie, lekarstwo dotarlo jednak moj brat nie wrocil. Minal rok zanim dobrze wyzdrowialam wtedy to postanowilma tez opuscic rodzinne miejsca by go szukac Tsugi. Wedrowalam przez rozne krainy gdzie poznawalam wiele ciekawych miejsc. Zazcelam sie interesowac takze archeologia ktora stala sie dla mnie czescia zycia. Po dosc wielu daremnych poszukiwaniach trafilam tutaj.
Ciekawostki:
Lubie takie zwierzeta jak tygrysy, lwy i wilki.
Pomimo iz jestem Anielica kolor moich skrzydel jest czarny.
Interesuje sie archeologia.
Lubie nosic takie kapelusze, wiec zazwyczaj mam jakis przy sobie.
Umiejętność specjalna: Szybka regeneracja


Ostatnio zmieniony przez Kiliana dnia Czw Lip 30, 2009 12:43 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Kiliana - Aniol Empty
PisanieTemat: Re: Kiliana - Aniol   Kiliana - Aniol Icon_minitimePon Lip 27, 2009 9:30 pm

Akcept. 10 exp.
Powrót do góry Go down
 
Kiliana - Aniol
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
EgaoNamida :: ADMINISTRACJA :: Karty Zapisów-
Skocz do: