EgaoNamida
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EgaoNamida

Podróż do krainy, która umiera...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Regulamin FORUM

Go down 
AutorWiadomość
Lenare
Admin
Lenare


Liczba postów : 102
Registration date : 24/10/2008

Regulamin FORUM Empty
PisanieTemat: Regulamin FORUM   Regulamin FORUM Icon_minitimeCzw Lip 23, 2009 4:24 pm

REGULAMIN

1. z Adminem NIE NALEŻY się sprzeczać. Jeśli wiadomo, że Admin nie ma racji, wystarczy spokojnie z nim o tym pogadać, kłótnie i unoszenie się nie będą tolerowane.
2. Każdy user ma obowiązek zapoznać się z Biblioteką oraz dalszymi częściami regulaminu.
3. Każdy user musi stosować się do zasad panujących na forum. Nikt nie chce być złośliwy, chodzi tylko o to, żeby zachować jaki taki ład i porządek.
4. Wyrażamy się kulturalnie - nie klniemy, nie używamy terminów o charakterze erotycznym i nie poruszamy tematów kontrowersyjnych. Jeśli kogoś nakryję, mogę okazać się bardzo mściwa.
5. Ożywiać może tylko Główny Admin (niestety ja ;])
6. Jestem wyrozumiała i dlatego czasu daję sporo, ale jeśli user przez 2 miesiące nie daje znaku życia, jego konto zostaje dezaktywowane. Z usuwaniem się wstrzymam.
7. Jeśli ktoś przewiduje dłuższą nieobecność, to żeby uniknąć problemów, powinien uprzedzić się w temacie Usprawiedliwienia [Ogłoszenia].
8. Co najważniejsze - to nie jest forum anime. Awatary są dowolne [w granicach moralności, naturalnie], ale proszę nie tworzyć postaci prosto z anime [od Kurosakich po Uzumakich przez wszystkich pozostałych]. Zachowajmy ten klimat fantasy.
9. To samo tyczy się nadmiernego używania języka japońskiego! - pojedyncze słówka mogą być, tak samo z innymi językami, ale nie traktujmy tego forum jak wszystkich o anime. Klimacik obowiązuje.
10. PROSZĘ NIE MIESZAĆ W TO FORUM BOGA! Takie rasy, jak Aniołowie to zwyczajne skrzydlate istoty, demony [Morconi] także nie mają nic wspólnego ze zdradą Nieba, a tym bardziej Falleni. Boga tu nie mieszamy, bo każdy ma inne zdanie w jego kwestii i dlatego mogą wyniknąć problemy i nieprzyjemne sytuacje.
11. Link do Karty Postaci umieścić w podpisie!!!


W konsekwencji za nieprzestrzeganie regulaminu, mogę być bardzo nieprzyjemna i nie obejdzie się bez kar ^^.

Jako Główny Administrator EgaoNamida, zastrzegam sobie prawo do edytowania powyższych zasad. Jeśli do tego dojdzie, userzy zostaną powiadomieni.
Powrót do góry Go down
 
Regulamin FORUM
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin detaliczny

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
EgaoNamida :: ADMINISTRACJA :: Regulamin-
Skocz do: