EgaoNamida
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EgaoNamida

Podróż do krainy, która umiera...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Magiczna polana

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePon Lis 10, 2008 8:11 pm

Niewielka polana na której pośrodku znajduję sie stary szeroki pień. Polana otoczona różnymi drzewami i roślinnościami.
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 8:43 pm

Przyleciała na swoich czarnych jak mrok skrzydłach ;] Wylądowała i usiadła sobie na pieńku ;d
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 8:50 pm

Przyszła, sapiąc ciężko i osunęła się na ziemie tuż obok Farah'y, wyczuwając jej obecność.
- Wi..taj... upadły aniołku. Strasznie dzisiaj ciemno - dodała po chwili jkaby zaniepokojonym głosem.
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 8:52 pm

- o_O
Obróciła się i popatrzała na Shamii.
- Nic Ci nie jest? - zapytała troskliwe podbiegając do niej - Ciemno? Ale przecież ty... nie widzisz? o_O
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 8:54 pm

- Ciiii! - szepnęła, rozglądając się wokoło. - Słyszysz?

Dookoła panowała niczym nie przerwana cisza.

- Bębny grają w głębinach.
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 8:57 pm

Wsłuchiwała się w otoczenie. Panowała głucha cisza.
- Nic nie słyszę... - również wyszeptała - I czemu szepcemy? ==" - podniosła Shamii.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 9:00 pm

Otrząsnęła się i powoli zaczęła oddychać normalnym tempem.
- Przepraszam upadły aniołku, już mi przeszło...
Dała się podnieść na nogi.
- Choć, przejdźmy się po lesie.
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 9:02 pm

- Ale coś musiało cię wystraszyć ^^ - wzięła ją pod pachę i ruszyła wolnym kroczkiem prowadząc ją.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 9:06 pm

Wsparła się na jej ramieniu, by o nic się nie potknąć.
- Ja... - zaczęła - Zasnęłam. Staram sie tego unikąć, ale bylam tam potwornie zmęczona. I miałam sen. To niby nic takiego, ale... kiedy cały czas widzisz ciemnośc, a tu nagle umysł wytwarza obraz z czasów kiedy twoje oczy były jeszcze sprawne... tego nie da się zapomnieć.
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 9:10 pm

- Ouch... Aha... - zrozumiała ją doskonale - To musiało być straszne...
Dalej szła. Czasem spoglądała na jej opaskę.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 9:13 pm

- O czym myślisz, upadły aniołku? - spytała w pewnej chwili. - Ssspotkało cię coś miłego w osssatnich dniach?
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 9:17 pm

- Um ^^ Zimno Ci? - zapytała niepewnie - Same katorgi mnie spotkały bez Ciebie T_T Zauważyłaś chyba, że mnie nie było?
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 9:21 pm

- Jak miałam zauwazyć? - żażartowała - mam nadzieję, że juz wszytko dobrze?

- Nie ssskądże. Słyszałam jakąś kobietę która tak smiesznie sprzeciagała "s" i mi się ssspodobało
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 9:24 pm

- A mi się podoba jak toś mówi o sobie w trzeciej osobie... [xD]
Przymilkła na chwilę. Doszły do ogromnego jakby placu, na którym leżała martwa kłoda. Doszły do niej.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 9:35 pm

Dotknęła ręką kłody.
- Zwalone drzewo - bez chwili zastanownienia skoczyła na nie i zaczęła iśc po pniu. - Powspinamy się po drzewch, upadły aniołku? Ale bez oszukiwania, bo usłyszę cię w locie i ty dobrze o tym wiesz.
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 9:39 pm

- Dobrze, ale czy ty czasem nie spadniesz? ^_^ - zmartwiła się i również wskoczyła na pień.

[Sorki - brak weny]
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 9:48 pm

( ja mam aż nadto ^^)

- O mnie się nie bój. Mam lepszy zmys równowagi niż wszytkie inne razem wziętę. No to... - Wspięła się na najnizsża gałąż i pieła w górę - Kto pierwszy na szczycie.
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 9:50 pm

- Ok ^^ - wskoczyła na jedną z niższych gałęzi, potem wspianała się wyżej. Strała się dotrzymać "kroku" Shamii ;>


[Niedźwiedź? xD]
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 9:52 pm

(Patrz!)

Była już na trzeciej gałęzi, teraz wspinała się po wyjątkowo krętej i nierównej.
- Kiedy jest sie nie widomym to nie ma sie lęku wysokości, bo nie mozna spojrzęć w dół - zaśmiała
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 9:54 pm

[CO!? xD]
- No tak ^^ - wlazła na piatą gałąź zahaczając skrzydłem o gałąź ;D
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 9:56 pm

(GDZIE?)

Przebrnęła przez przeszkodę jaką była wielka paprotka rosnąca w zagłębeniu na pniu.
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 9:58 pm

Pomęczyła się chwile z gałęzią.
- =="
I Po dłuższym czasie dołączyła do rozgrywki.
[JAK!?]
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 10:02 pm

(NIEDŹWIEĆ! - chórem)

W pewnym momencie zwisnęła do góry nogami trzymając się gałęzi tylko do góry nogami.
Ale zaraz powróciła do rozgrywki.
Powrót do góry Go down
Farah
Pisklę
Farah


Liczba postów : 43
Age : 36
Registration date : 10/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 10:04 pm

Były już wystarczająco wysoko, gdy Fahrah podwinęła się noga i zaczęła spadać w dół ;3 Zmuszona była użyć skrzydeł.
Powrót do góry Go down
Shamiia
Grabacz
Shamiia


Liczba postów : 52
Registration date : 11/11/2008

Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitimePią Kwi 17, 2009 10:06 pm

Usłyszała świt powietrza, ale nie taki jak przy normalnym stracie czy wznoszeniu sie do góry.
- Upadły aniołku, żyjesz?
Na moment przerwała wspinaczkę. Była juz blisko szczytu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Magiczna polana Empty
PisanieTemat: Re: Magiczna polana   Magiczna polana Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Magiczna polana
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
EgaoNamida :: POZA GRANICAMI... :: Magiczny las Chochlików-
Skocz do: